دستگاه بخور گرم سیندال مدل VS 40 دکتر خوب

در مناطقی که هوای خشک دارند، می‌توان از دستگاه بخور سرد برای افزایش رطوبت هوا استفاده کرد. همچنین بخور گرم برای کاهش گرفتگی بینی، عفونت‌های مجاری تنفسی و سرفه‌های خشک استفاده می‌شود. ازجمله مهمترین مزایای دستگاه بخور سرد و گرم این است که دیگر نیازی نیست برای برخورداری از بخار گرم و سرد، دو دستگاه جداگانه خریداری کنید. با دستگاه بخور سرد و گرم می توانید تنظیمات را به شکل دلخواه تغییر داده و از بخار سرد و یا گرم لذت ببرید. بخار سرد را می توانید در آب و هوای ملایم و گرم تر نیز استفاده کنید.

راهنمای خرید دستگاه بخور سرد و گرم

دستگاه بخور گرم سیندال مدل VS 40 دکتر خوب

افرادی که دارای بیماری های ریوی هستند و یا همچنین ریه های آن ها آلوده است می توانند با کمک دستگاه های بخور از نوع گرم مشکلات خود را برطرف و درمان کنند. دستگاه های بخور گرم با پاکسازی ریه ها مشکلاتی مانند آسم و سخت نفس کشیدن را حل می کند. دستگاه های بخور گرم با تصفیه هوا و وارد کردن هوای سالم به اطراف، سبب ترمیم ریه های آسیب دیده می شوند. هوای گرم مخاط ها و آلودگی های درون مجاری تنفسی و ریه ها را تخلیه می کند، در نتیجه تنفس برای افراد راحت تر خواهد بود. این دستگاه می تواند در فصل سرما و زمستان یک ابزار بسیار کاربردی باشد. زیرا در فصل زمستان، با سرد شدن هوا میزان رطوبت کاهش می یابد و در نتیجه هوا خشک می شود.

زیرا برخی از دستگاه ها تک منظوره و برخی از آن ها دو منظوره می باشند. علاوه بر آن برند و مدل دستگاه نیز می توان روی قیمت آن تاثیرگذار باشد. در ضمن جهت اطلاع از میزان آب مخزن یک نشانگر شفاف بر روی بدنه محصول در نظر گرفته شده است. در دستگاه های بخور سرد تبخیری آبی که در مخزن جریان دارد توسط فن به هوا پخش می شود و موجب افزایش رطوبت محیط می شود.دستگاه بخور سرد با سیستم اولتراسونیک کار می کند. مولکل های آب توسط ارتعاشات تبخیر شده و در هوای محیط پخش می شود.

اما اگر شما از دستگاه های بخور گرم استفاده کنید، فضا مرطوب شده و خروپف افراد کاهش پیدا می کند. دستگاه بخور گرم یکی از انواع دستگاه های بخور است که به دلیل داشتن یک المنت خاص، می تواند دمای آب را به نقطه جوش خودش، یعنی 100 درجه سانتی گراد برساند. پس از اینکه آب به دمای نقطه جوش رسید، به وسیله یک نازل از دستگاه خارج می گردد و باعث مرطوب کردن فضا می شود. با توجه به قیمتی که این دستگاه دارد، خریداران زیادی را به خود جذب کرده است و خوشبختانه رضایت کافی نسبت به این محصول دارند. برای باز شدن مجاری تنفسی استفاده از این محصول را پیشنهاد می کنیم. ضمنا ایراد دستگاه بخور گرم مروارید گنجایش کم مخزن آب در آن است.

در ادامه با کاربرد ها و انواع مدل های دستگاه بخور صورت به طور کامل و نخصصی آشنا خواهیم شد. شاید بتوان بهترین دستگاه بخور موجود در بازار را دستگاه بخور‌های تولید شده توسط شرکت بیورر دانست، در زیر برخی از بهترین مدل‌های این شرکت معروف را نقد و بررسی می‌کنیم. بهتر است از دستگاه بخور سرد در تابستان و دستگاه بخور گرم در زمستان استفاده شود. وقتی نوبت به خنک کننده و رطوبت ساز غبار گرم می رسد، بهترین مواد خنک کننده برای کودکان است.

برخی از آنها هم دارای بخور سرد و هم بخور گرم هستند، همچنین در برخی دیگر مکانیسم هایی برای تصفیه هوا نیز وجود دارد. توصیه های تمیز کردن اغلب شامل استفاده از سرکه سفید یا مواد شوینده و شستشو و خشک کردن تمام قسمت ها است. دستگاه بخورگرم ممکن است به دلیل فرآیند جوش، رسوبات بیشتری جذب کند، که می تواند تمیز کردن را کمی دشوارتر کند. دستگاه بخور سرد و گرم و دستگاه بخور سالنی ، با کاهش تولید چربی، پوست را آبرسانی و به طور طبیعی صورت را مرطوب می کند. اگر در محیطی زندگی می‌کنید که مقدار رطوبت آن کم است، برای حفظ سلامت خود و اطرافیانتان بهتر است نسبت به خرید یک دستگاه بخور اقدام کنید. پیش از خرید دستگاه بخور، بهتر است هدف خود را از تهیه این وسیله مشخص کنید و با توجه به نیاز خود مشخص کنید که قصد خرید کدام دستگاه (بخور سرد، گرم و یا سرد و گرم) را دارید.

  • از دستگاه بخور سرد و گرم برای مقاصد مختلفی استفاده می‌شود.
  • از جمله معایب دستگاه بخور گرم این است که به دلیل وجود المنت های حرارتی مصرف برق آن بیشتر از دستگاه بخور سرد asilbekharid است.
  • روش کار این دستگاه به این صورت است که یک فن هوا را به داخل یک فیلتر مرطوب می‌دمد، این عمل باعث می‌شود تا هوای خنک از طریق فیتیله داخل به خارج انتقال پیدا کند و در نتیجه رطوبت هوا افزایش پیدا می‌کند.
  • سپس ذرات آب به ذرات میکرونی تبدیل شده و در هوا پخش می شوند.
به طور مثال دستگاه های تبخیری آب را به دمای بسیار بالا رسانده و آن را تبخیر می کنند. این بخار آب در فضا پخش می شود و باعث مرطوب شدن هوا خواهد شد. در این دستگاه ها می توانید دارو های ضدعفونی کننده، خوشبو کننده و … را بریزید تا کارایی دستگاه چند برابر شود.

دستگاه بخور گرم برای سرماخوردگی

این دستگاه‌ها علاوه بر مرطوب کردن هوا می‌توانند در درمان سرماخوردگی و آنفولانزا بسیار مفید باشند. از جمله بهترین دستگاه بخور گرماین مدل دستگاه بخور گرم آنی ساز جزء محصولات پرفروش است و رضایت اکثر خریداران جلب کرده است. این محصول حجم بالایی بخار گرم تولید می کند و بعد از اتمام آب موجود در مخزن به صورت خودکار خاموش می شود.